Farmerama fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farmerama fórum


    Vélemények : Dinamikus piac

    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Vélemények : Dinamikus piac Empty Vélemények : Dinamikus piac

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Hétf. Nov. 21, 2011 6:41 am

    Üdvözlet gazdák! Smile

    Kíváncsiak vagyunk a véleményeitekre a dinamikus piacról!
    Praktikussági és kinézeti szempontból várjuk a véleményeket!
    Minden visszajelzés számít!

    DE! A fórum szabályzatának betartása kötelező és a játék szapulásának minimális mértéke is tiltott.
    Viszont ha azt mondják hogy rossz a piac, nem tetszik, csúnya és haszontalan az már egy "jó" véleménynek számít.

    Köszönjük hozzászólásod!

    A Farmerama csapata


    A hozzászólást FŁä$hκinġ összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 21, 2011 7:59 am-kor.
    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Vélemények : Dinamikus piac Empty Re: Vélemények : Dinamikus piac

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Hétf. Nov. 21, 2011 6:46 am

    Na akkor jöjjön az én személyes véleményem.

    Kinézet :
    Gyönyörű! Nagyon szép! Illeszkedik a város kinézetéhez. Nekem bejött maximálisan!

    Praktikusság :
    Na hát szerintem egyáltalán nem praktikus! Amikor a nyíllal lehet váltani, akkor csak egy oszlopnyit lép előre, nem úgy mint a raktárban, ahol csak az előzőnek a vége van ott. Viszont számítson az pozitívumnak hogy már a Bahamás termékek össze lettek eresztve, ami menüpontok száma szerint praktikus, ja és hogy a termények közé ment a trágya, ez is jó megoldás.

    Tehát ha mindent összevetek és 10-es skálán kell pontozni akkor erős hetest (halvány nyolcast) adok!

    Update :

    Változások történtek a piacon. Már praktikus is a léptető rendszer, a termények már magyarul van kiírva.
    Fantasztikus! Így most már 10-es skálán adok 9+1/2 mert frissítés esetén 4-7 kattintás mire megjön a legutolsó termék.

      Pontos idő: Szomb. Jún. 01, 2024 4:44 pm