Farmerama fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farmerama fórum


    Jós Jónás jövendölései

    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Pént. Nov. 11, 2011 5:51 am

    Adj' Isten gazdák!
    Ez a topic lenne itt az én kis otthonom, az én kis jósdám.
    Itt lehet kérdezni olyanokat, amikről hallottatok itt-ott és kíváncsiak vagytok arra hogy van-e róla valami.

    Ha az ember keres, imitt-amott talál is pletykákat, legyen szó egy rajongói oldal elrejtett zugában fellelhető szóbeszédről, a Farmerama facebook oldaláról, a Farmerama iwiw oldaláról vagy éppen egy kis twitterezéssel. Hogy mi ezzel a probléma? Soha nem lehet tudni, hogy hol volna jó ezt az új információt továbbpletykálni a kedvenc szomszédnak, ismerősnek, más gazdáknak. Így ebben a topicban megoszthatjátok a saját szerzeményeiteket is, persze az egyéb hírek topicba is írhatjátok ha úgy nektek átláthatóbb.

    Várom szeretettel kérdéseiteket, de ne feledjétek! Öreg Jós Jónás nem tud minden nap válaszolni a kérdéseitekre!
    Én vagyok a Fő Farm Orákuluma, a minden farmtitok ismerője.
    Remélem hogy ki tudlak majd elégíteni titeket a kérdéseitekre adott válaszaimmal.

    További jó játékot kívánok nektek! Smile
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Szer. Nov. 16, 2011 5:43 am

    Sziasztok!
    2 látomást tudok hozni most nektek...

    A kis unokám álmot látott.
    A kicsiről jó tudni hogy megbolondul az állatokért.
    Valami új ólról és új tenyésztési lehetőségről, most keltett fel hogy elmesélje.
    Jós Jónás jövendölései B948d02022841c37a4a253eb85f706b14ec22b0e
    Az álmok néha valóra válnak Wink
    Hamarosan jön a Mikulás és karácsony, álmodjatok ti is boldogan Very Happy

    De van még más is, egy képet küldött nekem a lengyel event fogadóbizottsága.
    A kép

    Ennyi lenne. Kérdezzetek, hátha tudok mondani valamit...
    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Szer. Nov. 23, 2011 7:29 am

    Üdv gazdák!
    Sajnos az öreg Jónás lebetegedett, így pár napig ne is várjátok újabb jövendölését, mert betegen nem lát bele az ember a jövőbe Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Hétf. Dec. 12, 2011 1:47 am

    Meggyógyultam kedveseim Smile Az unokáim olyan kis kíváncsiak. Wink

    Sziasztok Kedves Gazdatársak!


    Nálunk már nagy pelyhekben hull a hó, egyre közeledik a karácsony. Az unokáim egyre türelmetlenebbül állnak az ablakba, mikor érkezik már valami újdonság a házunkhoz: egy kis fényfüzér, csillagszóró, kerti dísz.

    Én jó szokásomhoz híven azt szeretném, ha minden csak akkor derülne ki a számukra, amikor annak itt van az ideje. De ők nagyon huncutok, és amikor nem figyelek, belelesnek a kristály gömbömbe.

    És hogy mit is láttak ott utoljára?

    Valami ilyesmit:

    Jós Jónás jövendölései 62f3e191fa77c12e115ee57a5301b70e4edf60bf

    Jós Jónás jövendölései B892b7dbc3c842639fcf5deaaaa908624edf6149

    Kellemes karácsonyi készülődést kívánok minden gazdának. Smile
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Szer. Dec. 28, 2011 9:39 pm

    Üdv kedves gazdatársaim!


    Szörnyen morcos vagyok, amikor valaki a legszebb álmomból felébreszt.

    Ettől már csak az a rosszabb, amikor éjnek évadján arra kell ébrednem, hogy kiver a víz attól, amit álmodtam.

    Most sajnos ez utóbbi történt.
    Képzeljétek el az egész házban egy hatalmas felfordulást, kacat hátán kacat, csupa felesleges holmi hever mindenfelé, bármerre is nézek. Pedig olyan szépen sorba raktam a dolgaimat pár héttel ezelőtt, készülve a lomtalanításra.

    És ami a legszörnyűbb az egészben: minden teleszórva konfettivel, pezsgődugókkal, petárdamaradványokkal. Még szerencse, hogy felébredtem, ki tudja, mi lett volna ennek a rémálomnak a folytatása.

    Kívánok nektek kellemes ünnepeket, csodaszép napot kedves gazdatársaim.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Hétf. Jan. 30, 2012 2:34 am

    Szép jó napot mindenkinek!

    Csodálatos születésnapja volt a kis unokámnak, ezt bátran ki merem jelenteni. Nagyon örült a sok ajándéknak, amit születésnapjára kapott tőlem.

    Emlékeztek ugye, miben kértem a segítségeteket? Hová vigyem a szülinapja alkalmából.
    Örülök a sok hasznos tippnek amit tőletek kaptam, nem volt könnyű a döntés. A cirkuszra esett a választásom.
    Őszintén mondom, nem bántam meg: nagyon jól szórakoztunk.

    A sarokban lévő varázsgömbömet is megsimogattam: nagyon szépen muzsikál mostanában: ajándékozás, cirkusz, születésnap - minden megvolt szépen sorban, ahogy azt jelezte.

    Tegnap csöngetett valaki, de amire kibotorkáltam az ajtóhoz, már nem láttam senkit, csak egy képeslap volt becsúsztatva az ajtó alá.

    Egy ilyesmi kép volt rajta:

    Jós Jónás jövendölései Iupqx2pgbb2a924fbp

    Nem tudjátok, ki küldhette ezt számomra?

    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Kedd Jan. 31, 2012 2:02 am

    Aggyon'Isten Farmerek!

    A minap sétálgattam a falu szélén és nem is fogjátok elhinni, hogy mit ültettek éppen az egyik gazda farmján!
    Hát ilyen csuda fát még sosem láttam, így megkérdeztem rögvest, hogy miféle furaságot terem.
    Hát választ azt nem kaptam rá, csak mosolygott a gazda és azt mondta jöjjek vissza, amikor beérik a fa és meglátom.
    Viszont a kíváncsiság csak nem hagy nyugodni, így lerajzoltam Nektek.

    Jós Jónás jövendölései F8faa95625ebdca8a7937e6fe0c026e14f27d1cb

    Szerintetek milyen fa ez?

    (Agyamban a tehéntej járkál, vagy csak a szép lombkoronavágás. Smile)
    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Szer. Feb. 01, 2012 6:55 pm

    Aggyon'Isten Farmerek!

    Nem bírtam magammal, hajtott a kíváncsiság és visszamentem a falu szélére, megnézni az öreg gazdákat, mit művelnek ott.

    Hát, még jobban elkerekedett a szemem, még egy olyan fa lett a semmiből, amit még soha nem láttam személyesen. Hogy mi is volt az? Nem rejtem véka alá, megmutatom nektek.

    Jós Jónás jövendölései 94bd30b1d18ca84d68d2c314e575c6c44f297452 Jós Jónás jövendölései E424c7a94e22b6def7e841771c75b7634f29747b
    FŁä$hκinġ
    FŁä$hκinġ
    Community System Operator
    Community System Operator


    Hozzászólások száma : 425
    Join date : 2011. Sep. 26.
    Tartózkodási hely : Karakószörcsög

    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  FŁä$hκinġ Szer. Feb. 01, 2012 6:57 pm

    Adj'Isten Jó reggelt Farmerek!

    A minap a városban járva nagy készülődésre lettem figyelmes. Minden fiatal sürgött-forgott, nagyon szép eseményre készülődtek ám.

    Jós Jónás jövendölései 77c2d3c4f840d55ece2c4ce9d2f5f9144f227f52

    Hejj, de szép is a szerelem...nagy a boldogság, Bálint gazda is jobban van már, készül a tavaszra a saját kertjében.
    Hiába, egy igazi farmer nem csak virtuális világban jó gazda. Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Pént. Feb. 10, 2012 10:08 am

    Sziasztok!
    Annyira szerelmes lettem a napokban, majd kiugrom a bőrömből.
    Már csak azt kellene kitalálni, mi lenne a másik, amibe jó lenne beugrani.
    Mit szólnátok például ehhez:
    Jós Jónás jövendölései Carnival2012
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Kedd Feb. 14, 2012 6:52 pm

    Aggyon'Isten Farmerek!
    Hát bizony mondom, fárasztó dolog ez a szerelem! Teljesen megkergültem tőle. Bárhova nézek, mindenhol csak birkákat látok.
    Láttatok Ti már ilyet?
    Ezt lessétek:

    Jós Jónás jövendölései E1af0531f3ed7a38368bacbfd88372924f3a7dc1Jós Jónás jövendölései 65a2ff67e477d29a83b19d6de0c81e464f3a801f Jós Jónás jövendölései F7b7fd1585a679db55845f36610143e34f3a7d8c

    Vagy lehet, hogy csak az utolsó kupica kisüsti ártott meg?
    Megyek, le is dőlök egy kicsit, hátha egy jó alvás után kitisztul a fejem... Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Kedd Feb. 21, 2012 5:12 am

    Üdvözletem kedves gazdatársak!
    Látom ti is nagyon elfoglaltak vagytok, lehet nektek is kiadták a munkát? Porszívózás, törölgetés, stb. :mad:

    Isten bizony már olyan csili-vili a lakás, mintha egy királynő (vagy egy sztár) fogadására készülne a feleségem. Az a szomorú, nekem ilyenkor mindig csak a felhajtásból jut ki. Sad

    De ti remélem jobb helyzetben vagytok nálam, és csak az öletekbe pottyan a meglepetés vendég. Hogy ki is lesz az? Még a jó öreg üveggömböm sem látja tisztán. Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Vendég Szomb. Feb. 25, 2012 8:49 am

    Adjisten Gazdák!

    Ma reggel éppen a kerítést javítottam a tanyám túlsó végén, amikor furcsa zajra lettem figyelmes az erdő felől. Először azt hittem, hogy a szomszéd birkái kóboroltak el már megint, így gondoltam kiteregetem őket az erdőből, nehogy valami vadállat elkapja őket.

    Mikor az erdő szélére értem, hát meglepődve tapasztaltam, hogy ezek biza' nem birka bégetések... Mivel kíváncsi voltam miféle teremtések kószálnak a tanyák közelében, így csöndesen odaosontam a galagonyabokorhoz. Persze sikerült felbotlanom egy kőben, így beleestem a bokorba, amire az ismeretlen teremtések szanaszét szaladtak az erdőben és mire felpattantam, már csak egy pillanatra tudtam megfigyelni őket. Mégha sokban hasonlítottak is egymásra, de fura jószágok voltak azt el kell ismernem... Le is rajzoltam párat, hogy Ti is felismerjétek Őket:

    Jós Jónás jövendölései C3cbe495530bba567c2db1e4a3cc560f4f461878

    Amit biztosra meg tudtam állapítani, hogy szeretik a szupertápot, mert a nyomukat követve eljutottam a tanyámon lévő tárolóhoz. Persze megdézsmálták a bájitalfáimat is, de most már nyitva tartom a szememet, legközelebb biztosan fülön csípem őket.

    Nyissátok ki Ti is a szemeteket, hátha arra kószálnak ezek a rakoncátlan jószágok.

    Ajánlott tartalom


    Jós Jónás jövendölései Empty Re: Jós Jónás jövendölései

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 4:01 am